Rüzgarın Gücüyle Yeşil Bir Geleceğe

Soyut Enerji, 1974 yılında kurulan üretimden finansa, ticaretten yenilenebilir enerji çözümlerine kadar geniş bir alanda faaliyet gösteren Çolak Holding A.Ş.‘nin güçlü bir iştiraki olarak faaliyet göstermektedir.

Geniş Çaplı Üretim

Ankara-Temelli'deki 15.000 m2 kapalı alan ve 120.000 m2 açık alana sahip fabrikamızda rüzgar türbinlerinin tüm bileşenlerini -kanatlar, kule, makine dairesi (nacelle) ve kontrol sistemleri- uluslararası kalite standartlarında üretiyoruz. Enerji ihtiyaçlarını doğa dostu yöntemlerle karşılamayı ve enerji bağımsızlığını teşvik etmeyi hedefliyoruz.

Yenilikçi Çözümler ve Sürdürülebilirlik

SoyutWind markası altında, 1 kW'dan 2500 kW'a kadar uzanan geniş bir güç yelpazesinde, rüzgar türbinleri üretiyoruz. Böylece hem bireylerin hem de işletmelerin yenilenebilir enerji kaynaklarından en verimli şekilde faydalanmalarını sağlıyoruz.

İlk %100 Yerli Üretim Rüzgar Türbini

2000 yılı itibariyle, tamamen yerli imkanlarla rüzgar türbini üretimi yaparak bu alanda öncü bir rol üstlendik.

Türkiye’de Rüzgar Türbini Üretip İhraç Eden İlk Firma

%100 yerli imkanlar ve mühendislikle üretilerek ihraç edilen ilk rüzgar türbinleri Afrika'ya kurulmuştur.

Rüzgarın Ötesinde, Yenilikçi Enerjinin İzinde: SoyutWind ile Sınırları Aşın

lazy
KAPSAMLI MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Uzman mühendis kadromuz ve güçlü işbirliklerimizle, türbin tasarımından analize kadar kapsamlı mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

lazy
ANAHTAR TESLİM 360° ÇÖZÜMLER

Projelerinizin her aşamasında yanınızdayız. Mühendislikten kuruluma, devreye almaya kadar anahtar teslim rüzgar türbini çözümleri sunuyoruz.

lazy
DANIŞMANLIK VE ARAZİ ANALİZİ

Rüzgar potansiyeli ve arazi analizi danışmanlığıyla en uygun sahaları belirleyip, yatırımınızın verimliliğini maksimize ediyoruz.

lazy
BAKIM VE PERFORMANS HİZMETLERİ

Rüzgar türbinleri için kapsamlı bakım ve performans hizmeti, uzaktan izleme ve hızlı müdahale ile yüksek verimlilik sağlıyoruz.